В липні українці забронювали вдвічі менше авіаквитків, ніж у попередньому році

У липні українці придбали вдвічі менше квитків, ніж минулого року. За даними сервісу для пошуку авіаквитків онлайн Aviasales.ua, за минулий місяць було придбано лише 50% квитків від показника липня 2019.

Про це повідомляє Опендатабот, платформа для роботи з відкритими даними. Під час карантину продажі авіаквитків впали майже до нуля. Так, у квітні цього року авіаквитки забронювали лише 1% українців у порівнянні з відповідним періодом 2019 року, у травні цей показник зріс лише до 2%.

«Безумовно, сфера туризму переживає свої найгірші часи. Ситуацію з пандемією ускладнює економічна криза і зниження платоспроможності населення. Але поки динаміка позитивна: все більше країн відкривають свої кордони, все більше рейсів запускають авіакомпанії. У деяких країнах обсяг внутрішніх перельотів повернувся до докарантинних показників, отже, сфера перельотів потроху відновлюється» – розповідає маркетолог Aviasales.ua, Тетяна Крамаренко

Зараз попит поступово зростає – наразі показники липня по бронюванням вже сягли 95% у порівнянні з березнем цього року, проте у порівнянні з липнем 2019 року це тільки 50% попиту.

У топі країн, до яких українці найчастіше бронюють авіаквитки, цього року потрапили Турція, Польща, Грузія, Росія, Білорусь. У 2019 році цей список дещо відрізнявся – до нього входили Грузія, Росія,  Турція, Італія та Іспанія.

Арина Апарина

Media Relations Specialist (Eastern Europe & Central Asia), Aviasales

Отримайте оновлення у свою поштову скриньку

Натискаючи "Підписатися", я підтверджую, що прочитав(-ла) та погоджуюся з Політика конфіденційності.