Дослідження Aviasales.ua: де планують провести літню відпустку українці

Більшість бронювань сьогодні припадає на курортні Туреччину, Грузію та Чорногорію. У доковідному 2019 році перше місце в цьому списку посідала Грузія, слідом йшли Італія та Іспанія.

Втім, Італія і сьогодні викликає значне зацікавлення в українських мандрівників: у списку країн, куди найчастіше шукають авіаквитки, вона на третьому рядку. На четвертому та п'ятому — Чорногорія та Іспанія відповідно, на перших двох - Туреччина і Грузія.

Цікаво, що вартість перельоту за цей час дещо знизилася. Так, наприклад, авіаквиток до Туреччини у 2019 році коштував в середньому 89,6 доларів США, а цього року він обійдеться в 77,8 доларів. До Чорногорії можна було долетіти за 78,9 доларів США, зараз - за 70,4.

У списку найбільш затребуваних міст цього літа лідують Стамбул, Батумі та Тіват. На четвертому місці Тбілісі, а за ним — Анталія та Даламан.

про Aviasales

Aviasales — крупнейший метапоисковик авиабилетов, работающий в странах СНГ, Восточной Европы и Африки. Он появился в 2007 году как личный блог основателя компании Константина Калинова. Сегодня это высокотехнологичный сервис, которым пользуются 15 миллионов человек ежемесячно. 

С Aviasales можно в один клик найти максимально удобные и бюджетные варианты перелётов — система анализирует сотни предложений. Поисковик рекомендует и готовые маршруты: выгодные туры по нескольким городам Европы, путешествия выходного дня и даже поездки на концерты. 

В 2019 году Skift включил Aviasales в топ 25 перспективных тревел-стартапов, а в 2020 году Forbes поставил сервис на десятую строчку в рейтинге «20 самых дорогих компаний Рунета». 

Aviasales
17/34 Soi Aree 1, Viset Road, Muang, Phuket, 83130, Thailand